Bizi takip edin
|
EN

Kariyer Yönlendirme Merkezi

HR101

Kariyer Yönlendirme Merkezi'nin iş birliği halinde olduğu ulusal/uluslararası firmaların İnsan Kaynakları profesyonelleri ile her ay 3 oturumluk iş ve yaşam kültürüne dair eğitim serisidir.

3 hafta boyunca birinci sınıftan dördüncü sınıfa kadar tüm öğrencilerimiz, işveren markası yüksek firmalardaki İnsan Kaynakları profesyonelleri ile tanışarak mesleki gelişimlerine katkı sağlarken bir taraftanda networklerini güçlendirir.

 

‘Hugo Boss İzmir'de Geleceğiniz - Staj ve Kariyer Fırsatları’ konulu etkinlikte, Talent Acquisition Specialist Rabia Arslan, öğrencilerimizle bir araya gelecek. İş yerini ve profesyonel geleceğini sana en uygun şekilde tasarlamak istiyorsan kayıt ol: https://forms.gle/S7a6w4pAsNBTvAA96

‘Hugo Boss İzmir'de Geleceğiniz - Staj ve Kariyer Fırsatları’ konulu etkinlikte, Talent Acquisition Specialist Rabia Arslan, öğrencilerimizle bir araya gelecek. İş yerini ve profesyonel geleceğini sana en uygun şekilde tasarlamak istiyorsan kayıt ol: https://forms.gle/S7a6w4pAsNBTvAA96

 

Kariyer Merkezimiz, Hugo Boss firması ile 21 Kasım Salı günü, saat 15.50'de “Tebrikler İşe Alındınız! CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” konulu çevrim içi etkinlik gerçekleştirecek.

Kayıt olmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/85264987786​

 

Kariyer Merkezimiz, Hugo Boss firması ile 28 Kasım Salı günü, saat 15.50'de “BANI Dünyasında Duygusal Dayanıklılık" konulu çevrim içi etkinlik gerçekleştirecek.

Kayıt olmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/89855791924

 

 

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.