Mezunlarla İlişkiler Ofisi - Kariyer Yönlendirme Merkezi | İzmir Ekonomi Üniversitesi

Kariyer Yönlendirme Merkezi

Mezunlarla İlişkiler Ofisi

Mezunlarla İlişkiler Ofisi, İzmir Ekonomi Üniversitesi mezunlarımızın sosyal, kültürel ve mesleki yaşamlarına katkıda bulunmak, mezunlarımız arası dayanışma ve iletişimi sağlamak, ’İzmir Ekonomi’ ruhunu yaşatmak adına çalışmalar yapmaktadır.

Ofisin temel amacı; mezunlarımızla iletişimi güçlendirmek, üniversitemiz etkinlik ve organizasyon haberlerini mezunlarımıza ulaştırmak ve mezunlarımızın üniversite ile ilişkilerini devam ettirmektir. Bu amaçla mezun bilgi güncelleme çalışmalarımız düzenli olarak yapılmaktadır.

Mezun Bilgi Sistemi ve CV Bankası http://mezun.ieu.edu.tr/tr/ mezuniyet sonrasında üniversitemiz ile olan iletişiminizin devam etmesi için yapılmıştır. Sistem üzerinden mezuniyetiniz sonrasında; kişisel, akademik ve iş bilgilerinizi güncelleyebilir, özgeçmişinizi yükleyebilir, sisteme kayıtlı firmaların iş ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Sisteme giriş için Oasis ID ve şifreniz ile yapılmaktadır. 2013 yılı itibari ile dağıtılmaya başlanan Mezun Kartı ile üniversitemiz kütüphanesinden ücretsiz faydalanabilir, üniversitemiz konferans ve etkinliklerine katılabilir, üniversite giriş ve çıkışlarında kullanabilirsiniz. Ücretsiz olan İEÜ Mezun Kartınız ile mezunu olduğunu İzmir Ekonomi Üniversitesi ruhunu yaşatmaya devam edebilirsiniz.

İş hayatınıza sizleri uğurlarken irtibatı kaybetmemek için ömür boyu kullanabileceğiniz @alu.ieu.edu.tr uzantılı mail adresi vermekteyiz.Mezun E-Posta başvurularınızı http://ekoid.ieu.edu.tr/alumni/ adresinden yapabilirsiniz.

Mezunlarımıza yönelik etkinliklerimiz hakkında Mezunlarla İlişkiler Ofisi ile irtibata geçerek daha fazla bilgi alabilir, bilgilerinizi güncelleyebilir, dilek ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.