Bizi takip edin
|
EN

Kariyer Yönlendirme Merkezi

İEU Kariyer Etkinlikleri'21

Sevgili Öğrencilerimiz ve Sevgili Mezunlarımız,

Kariyer Yönlendirme Merkezi ve İEU Kariyer Kulübü ortaklığında Nisan ayı içerisinde Sanal Kariyer Fuarı, staj ödüllü sektörel yarışmalar, atölye çalışmaları, mesleki uygulamalar, firma sunumları ve demo mülakat çalışmalarından oluşan bir dizi çevrimiçi kariyer etkinliği düzenliyoruz.

Etkinliklerimizin ilki olan, 12-13 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak Sanal Kariyer Fuarı kapsamında Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası şirketleri dijital ortamda sizlerle buluşacak.

Sanal Kariyer Fuarı sırasında firma temsilcileri ile dijital stant alanlarında anlık mesaj sistemi ile iletişim kurabilecek, önceden randevu alarak birebir online görüşmeler gerçekleştirebilecek ve dijital fuaye alanında yer alan network salonunda firma temsilcileri ile diğer ziyaretçilerin iletişimini takip edebilecek, yazılanları okuyabileceksiniz.

Öğrencilerimiz Sanal Kariyer Fuarına sadece "@std.ieu.edu.tr" uzantılı webmail hesapları ile katılabilecektir. Webmail şifrenizi hatırlamıyorsanız helpdesk@ieu.edu.tr adresine öğrenci kartınızın fotoğrafını ve OASIS'de yer alan cep telefonu numaranızı göndererek şifrenizi yeniden talep edebilirsiniz.

Mezunlarımız fuara farklı mail adresleri ile katılım gerçekleştirebilirler.

Sanal Kariyer Fuarına kayıt için: https://ekonomi.izfas.com.tr/hosted-login?register=1&l=1

Sanal Kariyer Fuarına giriş için: https://ekonomi.izfas.com.tr/tr

Sanal Kariyer Fuarı Ziyaretçi Kılavuzuna ulaşmak için: https://kariyer.ieu.edu.tr/tr/sanal-kariyer-fuari-ziyaretci-kilavuzu

Sanal Kariyer Fuarı öncesinde ve sırasında:

  • Firmalara soracağınız soruları önceden hazırlamanızı
  • Firmaların dijital stant alanlarını ziyaret ederek özgeçmişinizi sistemlerine yüklemenizi ve varsa başvuru formlarını indirip doldurup tekrar sistemlerine yüklemenizi
  • Network alanında yapılan yazışmaları okumanızı
  • Sanal kariyer fuarı kapsamında gerçekleşecek firma sunumlarına katılmanızı

Öneririz.

Sanal Kariyer Fuarının ve diğer etkinliklerin, kariyer planlarınızı oluştururken sizlere yol göstereci ve kariyer hayatınıza katkı sağlayıcı olması dileğiyle.

 

 

 

 

Geçmiş Kariyer Günleri

2016 İEU Kariyer Günleri
2017 İEU Kariyer Günleri
2018 İEU Kariyer Günleri
2019 İEU Kariyer Günleri

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.