Bizi takip edin
|
EN

Kariyer Yönlendirme Merkezi

Staj Verimlik Seminerleri 2024

 “Kampüsten Kariyere, Staj Verimlik Seminerleri Projesi” öğrencilerimizin staj süreçlerini en etkin şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla projelendirilmiştir. Proje kapsamındaki seminerler aracılığıyla öğrencilerimizin staj süreçlerini bilinçli geçirmelerini sağlarken, ilgili kurumun/firmanın stajyer öğrenciden en yüksek verimi almasını sağlamak amaçlanmaktadır.

 

Projenin Hedef Kitlesi ve katılım

Seminerler katılmak isteyen tüm öğrencilere açık olacaktır.

Proje kapsamında planlanan seminerler

Suit Your Job Kurucusu Linkedin Eğitmeni Aysu Bilgin, “Bireysel LinkedIn Optimizasyonu&Etkin LinkedIn Kullanımı” başlıklı seminerde sizlerle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/89700677987

Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcımız Öğr. Gör. Özge Coşkun Aysal, “Problem Çözme ve Karar Verme” başlıklı seminerde sizlerle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/86210200561

Mezun olmadan önce iş hayatını tanımanızı, tecrübe kazanmanızı ve geleceğin meslekleri için donanım sahibi olmanızı sağlayacak Staj Verimlilik Seminerlerimiz devam ediyor.

Kariyer Yönlendirme Merkezi Yöneticimiz Merve Özyurt, “Etkili CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri” başlıklı seminerde sizlerle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/88912008655

Kıdemli Yönetim Danışmanı Dr. Kıvılcım Nihal Mert, “İş Planı Oluşturma ve Zaman Yönetimi” başlıklı seminerde öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/88237945440

 Stratejik Gelişim ve Marka Koçu, NLP Master PT Burcu Şen, “Yaratıcılık, Özgünlük ve Girişimcilik” başlıklı seminerde sizlerle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/85412884283

Öğrenme Tasarımcısı, PCC, Eğitmen Ömür Doğan, “Liderlik ve Sosyal Etki” başlıklı seminerde öğrencilerimizle bir araya gelecek.

Etkinliğe katılmak için: https://ieu-edu-tr.zoom.us/j/85910032019

 

 

 

 

 

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.